Hotel v rámci komplexu MAX PLAZA poskytuje svojim návštevníkom útulné ubytovanie v historickom centre Trnavy. Na dvoch poschodiach je k dispozícii 10 dvojlôžkových izieb, 2 jednolôžkové izby a 4 suity. Každá izba má predsieň so skriňou a botníkom a samostatnú kúpeľňu spojenú so záchodom. V kúpeľni nájdete sprchový kút alebo vaňu (suity), umývadlá, sušič vlasov a základné hygienické potreby. Na každej izbe je pohodlná veľká posteľ, skriňa, pracovný stôl so stoličkou, chladnička, LCD televízor a kanvica. V izbách sa nachádza klimatizácia, ktorá je nápomocná počas dlhých, teplých, letných večerov. Hotel je svojou polohou vhodný pre biznis návštevníkov rovnako ako pre turistov, ktorí sa chcú pokochať krásami Trnavy a priľahlých turistických atrakcií.

Návštevníkom ponúkame gurmánske zážitky v našej ázijskej reštaurácii, kde profesionálni kuchári pripravujú špeciality kórejskej, japonskej a slovenskej kuchyne. Priestory reštaurácie, s kapacitou 200 ľudí, je možné využiť na svadby, rodinné oslavy a iné spoločenské akcie a podujatia.

1-small
HOTEL
DVOJPOSTEĽOVÉ IZBY
K dispozícii sú vkusne vybavené dvojposteľové izby a štyri suity.
2-small
STRAVOVANIE
OCHUTNAJTE ŠPECIALITY
Raňajky výber zo 6 jedál (raňajkové menu)
Obedy a večer na výber z bohatej ponuky.
3-small
AKCIE
SVADBA A OSLAVY
Priestory reštaurácie s kapacitou 200 ľudí je možné využiť na usporiadanie svadieb, osláv a rôznych akcií
Tieto stránky používajú cookies.
Niektoré z týchto súborov cookie sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšiť vaše skúsenosti poskytnutím prehľadov o tom, ako sa stránky používajú.
Viac informácií Súhlasím Odmietnuť