Svadby, oslavy a firemné večierky

V hoteli je možné usporiadať svadby, ľubovolné rodinné (narodeniny, výročia, maturity) a spoločenské oslavy alebo firemné večierky (aj formou rautu). Pre tieto účely je k dispozícii reštaurácia s kapacitou približne 200 ľudí s dvoma barmi a televíziou, alebo dva menšia uzavierateľné salóniky na súkromné posednia alebo párty.

 

 

Pripravíme pre vás kompletné obedové alebo večerné menu, vrátane alkoholických a nealkoholických nápojov. Po individuálnej dohode splníme všetky vaše špecifické požiadavky.

 

romanticky pobytRomantický pobyt

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom v našom hotely. Pripravíme vám romantickú večeru so šampanským, čakať vás budú ruže na izbe a môžete absolvovať spoločnú masáž. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, stačí ak nás budete vopred kontaktovať a pokúsime sa vám vyjsť v ústrety a splniť čo bude v naších silách a možnostiach.sushi2

Sushi

V prípade, že obľubujete toto vynikajúce a zdravé japonské jedlo, ste na správnom mieste. Naši kuchári vám pripravia výborné sushi menu poskladané z rôznych druhov ako nigiri, maki, futomaki a iné. Rovnako tak vám môžeme sushi zabezpečiť aj na vašu rodinnú oslavu alebo firemný večierok.

Sushi je potrebné objednať 2 dni dopredu telefonicky.kulturaVoľný čas

Mesto Trnava, v ktorom sa hotel nachádza, ponúka bohaté kultúrne vyžitie. V meste sa nachádza množstvo architektonických a kultúrnych pamiatok. Historické centrum je zároveň pamiatkovou rezerváciou a je vymedzené mestským opevnením. Návštevníci si môžu prezrieť mestskú vežu, radnicu a predovšetkým trnavské kostoly, vďaka ktorým dostala Trnava prívlastok Malý Rím.

 Tieto stránky používajú cookies.
Niektoré z týchto súborov cookie sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšiť vaše skúsenosti poskytnutím prehľadov o tom, ako sa stránky používajú.
Viac informácií Súhlasím Odmietnuť